Dx2 opinie po stosowaniu tego szamponu na wypadanie włosów! Moja recenzja

Witam ponownie wszystkich borykających się z łysieniem i wypadaniem włosów. Podejrzewam, że recenzowany dzisiaj przeze mnie produkt zna wielu z Was. Szampon był mocno reklamowany i ogólnodostępny, więc chyba większość osób mających problem z łysieniem, wypróbowała go na własnej skórze głowy. Dzisiaj to ja podzielę się z Wami moimi wrażeniami po testowaniu produktu. Zapraszam do wpisu!

Dx2 – skład i działanie

dx2

Dx2 to szampon, który ma zapobiegać wypadaniu włosów u mężczyzn. Jak zapewne wie wielu z Was przyczyną wypadania włosów u mężczyzn może być pochodna testosteronu, która uszkadza cebulki włosów. Co znajdziecie w składzie szamponu Dx2? Pierwszą z substancji jest pronalen fibro-actif. To substancja, która dociera do głębokich warstw skóry, opóźniając procesy starzenia komórkowego, a tym samym poprawiając kondycję włosów. Główną właściwością substancji jest również to, że wydłuża ona żywotność włosów.

Oprócz tego w składzie szamponu znajdziemy też aloe barbadenis leaf juice. Składnik ten posiada wiele witamin i składników mineralnych co sprawia, że ma odżywiać skórę głowy i włosy.

Jak działa Dx2? Przede wszystkim odżywia cebulki włosów, chroni je przed nadmiernym wypadaniem oraz stymuluje ich wzrost.

Dx2 – efekty i skutki uboczne

Przy regularnym stosowaniu szamponu, producent obiecuje efekty jakich oczekuje większość mężczyzn mających problemy z wypadaniem włosów. Szampon ma sprawiać, że cebulki Twoich włosów będą silniejsze i bardziej odporne na wypadanie. Oprócz tego szampon ma zagwarantować pojawienie się nowych, silnych i zdrowych włosów.

Na stronie producenta szamponu Dx2 nie znalazłem żadnych opinii dotyczących skutków ubocznych produktu. Jeśli więc podczas jego stosowania zauważę jakieś działania niepożądane, to dam Wam o tym znać w akapicie „Opinie”.

Dx2 – cena

Jeśli chodzi o cenę szamponu to jego jedna butelka kosztuje ok. 25 zł. To naprawdę mała kwota za produkt, który ma pomóc. Czy tak jednak będzie?

Dx2 – opinie

Przejdźmy więc do mojej recenzji tego produktu. Szampon stosowałem ok. 3 miesięcy. Myłem nim głowę średnio co 2 dni, chcąc szybciej zobaczyć jego efekty. Zdawałem sobie przecież sprawę z tego, że używanie go raz w tygodniu nie przyniosłoby mi zapewne zadowalających efektów. Powiem Wam szczerze, że na początku byłem zadowolony z szamponu. Ten bardzo dobrze mył skórę mojej głowy. Po miesiącu zauważyłem także, że zaczynają pojawiać się na niej nowe włosy! To stanowczo był efekt jakiego oczekiwałem. Radość się utrzymywała, efekty było widać, a to wszystko trwało aż do pewnego momentu.

Wysłano mnie z pracy na 2 tygodniową delegację. Niestety jak na złość zapomniałem wziąć mojego „cudownego” szamponu, więc myłem włosy tym co znalazłem w hotelu. Minęło 5 dni takiej praktyki, kiedy obudziłem się z… kępką włosów na poduszce! Potem było naprawdę jeszcze gorzej! Gdy wróciłem do domu moja głowa wyglądała tak jak przed kuracją, czyli widniały na niej łyse place. Stwierdziłem więc, że Dx2 to szampon, który działa tylko niestety w trakcie jego stosowania. Nie takiego efektu oczekiwałem.

Postanowiłem zatem znaleźć nowe rozwiązanie na moja łysinę. Na szczęście znajomy polecił mi nowość, czyli Profolan. Do tej pory dziękuję mu za tę radę bo dzięki niej wreszcie uporałem się z wypadającymi włosami!

Profolan – naturalny skład, skuteczne działanie i brak skutków ubocznych!

profolan tabletki na wypadanie włosów

Zacznijmy najpierw od przedstawienia samego produktu. Profolan to suplement diety, który ma zapobiegać wypadaniu włosów u mężczyzn. Na początku nie byłem przekonany do łykania tabletek. Nie chciałem faszerować się jakąś chemią. Kiedy jednak przeczytałem skład suplementu, nie wahałem się ani chwili dłużej przed zamówieniem Profolanu.

Jakie składniki przekonały mnie więc do kupna preparatu? Pokrzywa, która wpływa na zmniejszenie procesu wypadania włosów; skrzyp polny gwarantujący wzmocnienie cebulek włosów, a także l-cysteina, której stężenie jest na tyle wysokie, że potęguje działanie poprzednich składników i zapewnia ich skuteczne działanie.

Ze względu na powyżej opisane składniki, które jak sami widzicie są w 100% naturalne, suplement nie wywołuje żadnych skutków ubocznych.

Pierwsze efekty kuracji Profolanem zauważyłem już po niecałym miesiącu stosowania! Tak jest drodzy panowie! Wystarczyły tylko 3 tygodnie, a ja zauważyłem, że moich włosów wypada znacznie mniej niż do tej pory. Przełom jednak nastąpił w trakcie 3 opakowania, kiedy to po raz pierwszy obudziłem się bez włosów na poduszce. Aktualnie jestem w trakcie 5 opakowania Profolanu, a efekty zobaczcie sami:

przed i po kuracji profolanem

Profolan – jakość, a cena

profolan skład produktu
Naturalny skład produktu! KLIKNIJ w zdjęcie i ZOBACZ sam!

Jeśli chodzi o koszty tego preparatu, to wynoszą one ok. 200 zł za jedno opakowanie. Zdaję sobie sprawę, że dla niektórych z Was taka cena może wydawać się wysoka. Kupując jednak Profolan na oficjalnej stronie producenta macie pewność, że otrzymacie wysokiej jakości produkt, który pomógł wielu mężczyznom uporać się z problemem. Proponuję więc wam zamówić chociaż jedno opakowanie i spróbować kuracji tym produktem.

Co więcej, WYŁĄCZNIE dla moich czytelników producent suplementu przygotował specjalną zniżkę. Po kliknięciu w poniższy obrazek dostaniecie rabat w wysokości 20% na pierwsze zakupy! Klikajcie, korzystajcie i cieszcie się bujną czupryną!

profolan tabletki

Jeśli więc szukasz produktu, który pomoże Ci uporać się z uciążliwym łysieniem, to zamów Profolan już dziś! Wypróbuj, a raz na zawsze pozbędziesz się kompleksów! Nie działaj półśrodkami tj. Dx2, który działa tylko na chwilę. Postaw na preparat, o którego działaniu przekonało się już wielu mężczyzn. Pamiętajcie o dodatkowej zniżce na zakupy! Nie przegapcie jej bo to naprawdę korzystna oferta przygotowana wyłącznie dla Was. A teraz idźcie i obrastajcie w bujne czupryny!